2023 m. spalio 18 d., trečiadienis

Šeimų šventė „Panevėžys – viena didelė šeima“

Spalio 11 dieną „Minties“ gimnazijos salėje vyko kultūros ir meno projekto „Kelionė per Panevėžį“ baigiamasis renginys – Šeimų šventė „Panevėžys – viena didelė šeima“. 

Renginio metu buvo pasidžiaugta nuveiktais darbais sutinkant 520-ąjį miesto gimtadienį, pagerbti akcijų ir konkursų dalyviai, apdovanoti nugalėtojai. 

Per šį laikotarpį biblioteka kvietė miesto gyventojus dalyvauti skaitymo iššūkyje „Skaitau Panevėžį“, į kurį įsitraukė įvairaus amžiaus žmonės. Iki gimtadienio šventės iššūkio dalyviai buvo kviečiami perskaityti devynias knygas, iš kurių pavadinimų pirmų raidžių susidėlioja akrostichas „PANEVĖŽYS“. 

Metų pradžioje paskelbta akcija „Sveikinimas Panevėžiui“, kuri kvietė šiuo metu kitur gyvenančius (užsienyje ar kitoje Lietuvos vietovėje) panevėžiečius jų pasirinkta forma (nuotrauka, atvirukas, laiškas ir kt.) atsiųsti sveikinimą ar palinkėjimą miestui 520-ojo jubiliejaus proga. Gauti sveikinimai su linkėjimais eksponuojami virtualioje erdvėje ( • Sveikinimai Panevėžiui ). 

Fotografijų konkursas „520 miesto akimirkų“, taip pat buvo skirtas visiems amžiaus grupių asmenims. Konkursui atsiųstas fotografijas galima buvo pamatyti šventės metu, o visada rasite bibliotekos Youtube kanale „Virtualūs susitikimai“ • 520 miesto akimirkų 

 Likus 100 dienų iki miesto gimtadienio Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos svetainėje (panbiblioteka.lt) ir „Facebook“ paskyroje buvo sukurtas virtualus kalendorius „Panevėžiui – 520“. Čia kiekvieną dieną iki gimtadienio šventės buvo dedami įdomūs faktai apie miestą (istorija, lankytinos vietos, kultūros objektai, tradicijos ir pan.). Kvietėme komentuoti šiuos bibliotekos įrašus. 

Šventės svečiai – vaikų knygų autoriai Benas Bėrantas ir Virgis Šidlauskas miestelėnams dovanojo „Pasiutusiai smagią programą“.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą