Tai ir suskaitmenintos bei įgarsintos knygos, žinomų žmonių skaitomos jų ištraukos ir pokalbiai, kino filmai, įvairūs užsiėmimai ir žaidimai, muziejai, parodos, muzika...
- Kotryna Zylė skaito „Didžiosios būtybių knygos“ ištrauką
- Knygos „Murmisiukai geria arbatą penktadieniais“ ištrauką skaito Jolanta Ona Vitkutė
- Tomas Dirgėla skaito ištrauką iš knygos „Apie Raganos Šiokiostokios vaikus“
- Daivos Molytės audio pasaka „Kaip kiras gintarus rinko“
- Tomo Dirgėlos ir Rasos Jančiauskaitės pokalbis kurio metu sužinosite, kokią naują knygą Rasa kuria ir kiek kartų per metus švenčia Tarptautinę vaikų knygos dieną!
- Nebanalūs žaidimai nuoboduliui vaikyti
- Gamtininkai siūlo nemokamą platformą vaikams, kurioje – gausybė užduočių apie gamtą: Jaunieji gamtos reindžeriai
- Dirbtinis intelektas. Virtualus užsiėmimas vaikams
- Lietuviška kino klasika
- Lietuvos kūrėjų muzika.
KNYGOS / SKAITYMAS:
- ibiblioteka.lt galima rasti ir skaityti lietuvių autorių ir į lietuvių kalbą išverstas elektronines knygas. Šiandiena čia galite rinktis iš daugiau kaip 2 000 el. knygų.
- Elektroninis knygynas knygos.lt
- „Vyturio“ skaitmeninės knygos
- „Vyturio“ garso knygos
- Programinė literatūra 5–8 klasėms
- ePaveldas.lt Tai vienas gražiausių ir vertingiausių šalyje vykdomų skaitmeninimo projektų, teikiantis vartotojams prieigą prie Lietuvos kultūros paveldo. Šiame milžiniškame skaitmeniniame lobyne greitai ir patogiai rasite tūkstančius meno kūrinių, knygų, laikraščių, rankraščių tekstų, žemėlapių, garso įrašų. Šiuo metu galima skaityti daugiau nei 1705 lietuvių autorių kūrinių, parengtų net penkiais leidybiniais formatais (EPUB, MobiPocket, PDF, HTML ir TXT), vartyti dokumentinį paveldą, peržiūrėti muziejines vertybes, klausytis muzikos ir kitų garso įrašų.
MUZIEJAI. Virtualios Lietuvos muziejų galerijos:
- Lietuvos archyvai yra sukaupę šimtus tūkstančių (o gal ir dar daugiau) eksponatų. Čia rasite temines virtualias parodas, nuotraukų galerijas ir dar daug įdomų istorijos faktų.
- Lietuvos muziejų puslapis gali pasiūlyti daug parodų, panoraminių Lietuvos vaizdų, taip pat virtualių turų po muziejus, parkus ir lankytinas vietas.
- Nemažą virtualių parodų lobį turi sukaupęs Lietuvos nacionalinis muziejus
- Skaitmeninio muziejų projekto emuziejai.lt. internetinė svetainė „Eksponatai, kuriuos verta pamatyti“
- Jei pasiilgote jūros ir pajūrio – Lietuvos jūrų muziejus yra parengęs kelias virtualias parodas apie Klaipėdą ir jūrą.
- Gintaro muziejus – virtualus turas. Kviečia virtualiai pakeliauti po vieną gražiausių Lietuvoje – Palangos gintaro muziejų. Virtualus turas leis pakeliauti po muziejų ir jo aplinką, supažindins su muziejaus eksponatais.
hsmagu,kad pagalvojama ir apie tėvelius
AtsakytiPanaikinti